خط – صف علی کریمی پرسپولیس پیام صادقیان

خط – صف: علی کریمی پرسپولیس پیام صادقیان بازگشت دوباره اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث نقشه زن خیانتکار جهت شوهر ثروتمند

اواسط زمستان سال گذشته سناریوی قتل مردی ثروتمند در منزل خودش در حال کلید خوردن بود. 

نقشه زن خیانتکار جهت شوهر ثروتمند

عبارات مهم : جنایت

اواسط زمستان سال گذشته سناریوی قتل مردی ثروتمند در منزل خودش در حال کلید خوردن بود.

کشور عزیزمان ایران نوشت:ساعت 7 بعدازظهر 11 دی سال گذشته مرد میانسالی با پلیس تماس گرفت وگفت: لحظاتی قبل از آپارتمان همسایه مان صدای فریاد به گوش رسید و بعد از آن سه مرد جوان را دیدم که از منزل خارج شده است و درحالی که دست هایشان خونی بود فرار کردند. خود را به آپارتمان شهریار، همسایه مان رساندم لکه های خون روی زمین دیده می شد. هر چه زنگ منزل را زدم کسی در را باز نکرد، فکر می کنم جهت او اتفاقی رخ داده باشد.

بدین ترتیب عنوان به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق اعلام شد. با حضور تیم بررسی صحنه جرم و ورود به داخل منزل آنها با جسد مرد جوان داخل اتاق پذیرایی درحالی مواجه شدند که با ضربات چاقو از پا درآمده بود. ردپای خونین در راه پله ها و گوشی تلفنی که متعلق به مقتول نبود، حکایت از این داشت که یکی از متهمان این اتفاق وقت پوشیدن کفش و برداشتن تلفن همراهش را نداشته و پای پیاده متواری شده است است.

نقشه زن خیانتکار جهت شوهر ثروتمند

نخستین بررسی ها مشخص کرد که همسر و دختر 7 ساله مقتول وقت اتفاق در منزل یکی از اقوام میهمان بودند. از سویی با بازبینی دوربین های مداربسته ساختمان محل جنایت در منطقه شیان روشن شد که عاملان جنایت سه مرد بودند.

به دستور بازپرس سجاد منافی آذر، عنوان به همسر شهریار اعلام شد و مهناز خود را به منزل رساند. ولی خونسردی و آرامش بیش از حد مهناز هنگام مشاهده جسد شوهرش در منزل از چشم بازپرس جنایی مخفی نماند و همین مسأله احتمال دست داشتن زن جوان در جنایت را مطرح کرد.

اواسط زمستان سال گذشته سناریوی قتل مردی ثروتمند در منزل خودش در حال کلید خوردن بود. 

بدین ترتیب تحقیقات راجع به زن جوان شروع شد و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت دریافتند که وی از مدتی قبل با پسری به نام میثم در خبر رسان تلگرام ارتباط مخفیانه داشته است.

نقشه ای جهت جنایت

با به دست آمدن این سرنخ، مهناز بار دیگر مورد بازجویی قرار داده شد و زن جوان که در برابر مدارک پلیسی قرار گرفته بود به ناچار لب به اعتراف گشود. او گفت: میثم دوست همسرم بود، او تحصیلکرده ولی بدون کار بود. در سفری که به کیش چندین سال قبل داشتیم همسرم با میثم آشنا شد. به منزل ما رفت و آمد داشت و همین رفت و آمدها باعث شد که رابطه ما باهم صمیمی شود. هر زمانی که با شهریار دعوا می کردم و از دست او دلخور می شدم، با میثم در خبر رسان تلگرام چت می کردم و او آرامم می کرد.

نقشه زن خیانتکار جهت شوهر ثروتمند

سناریوهای متفاوت یک جنایت

مهناز ادامه داد: این ماجرا ادامه داشت تا اینکه کم کم به هم علاقه مند شدیم. از آنجایی که شهریار سد راه من جهت رسیدن به میثم بود تصمیم به قتل او گرفتیم. جهت کشتن شهریار ایده های متفاوتی مطرح شد. ابتدا قرار بود او را از بالکن به پایین پرت کنیم، بعد تصمیم گرفتیم او را مسموم کنیم. یک بار هم می خواستیم مقدار زیادی مواد مخدر داخل خودرواش جاساز کنیم و عنوان را به پلیس خبر دهیم تا به خاطر حمل مواد مخدر اعدام شود. ولی هر جور که فکر کردیم دیدیم که ماجرا لو می رود. جهت همین با میثم نقشه قتل را طراحی کردیم. طبق نقشه ای که کشیده بودیم شهریار، من و دخترم را به دورهمی می برد و در زمانی که ما منزل نبودیم او نقشه را اجرا می کرد. میثم از این می ترسید که به تنهایی نتواند جنایت را مرتکب شود به همین علت دو نفر را اجیر کرد تا به همراه او این قتل را انجام دهند.

غافلگیری مقتول

اواسط زمستان سال گذشته سناریوی قتل مردی ثروتمند در منزل خودش در حال کلید خوردن بود. 

همزمان با اعترافات زن جوان، کارآگاهان جنایی هویت سه مرد جوان را که در وقت جنایت در منزل شهریار حضور داشتند شناسایی کردند. یکی از آنها میثم و دو متهم دیگر ساکن شهرری بودند. درحالی که تحقیقات جهت دستگیری میثم ادامه داشت و هیچ ردی از او در دست نبود، تیم تحقیق دو همدست میثم را دستگیر کردند.

متهمان در نخستین تحقیقات به همدستی در این جنایت اعتراف کردند. یکی از آنها در تحقیقات گفت: با میثم 6 ماه قبل در پارک آشنا شدیم. او هر روز به پارک می آمد و در این رفت و آمدها متوجه شدیم که یک دوست ثروتمند دارد و چند هنگامی که می شود که به منزل دوستش که ساکن منطقه شیان بودند، می آید. ما بدون کار بودیم و وضع مالی درست و حسابی نداشتیم و میثم از این عنوان سوء استفاده کرد.

نقشه زن خیانتکار جهت شوهر ثروتمند

تنبیه 50 میلیون تومانی

متهم ادامه داد: میثم به ما گفته بود که شهریار شوهر خواهرش است و چون خواهرش را آزار می دهد می خواهد او را تنبیه کند و از ما خواست تا با او در این ماجرا همراه شویم. ابتدا مخالفت کردیم ولی زمانی که گفت جهت این کار به هر کدام از ما 25 میلیون تومان می دهد راضی شدیم. ما تازه متوجه شدیم که همسر شهریار خواهر میثم نیست وهیچ نسبتی با او ندارد. شب اتفاق مهناز به همراه دخترش به دورهمی رفتند. زمانی که ما وارد منزل شدیم شهریار منزل نبود و همسر و دخترش را به دورهمی برده بود. میثم از ما خواست تا در اتاق خواب منتظر او بمانیم. زمانی که شهریار وارد منزل شد میثم او را به داخل اتاق خواب هل داد و ما هم با چاقو چند ضربه به دست او زدیم. شهریار به هر زحمتی بود از اتاق خارج شد و خودش را به راهرو رساند تا فرار کند ولی میثم با چاقو ضربه ای به گردنش زد و سه نفری از منزل فرار کردیم. بعد از آن دیگر شهریار را ندیدیم.

با اعترافات دو متهم جوان به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تحقیقات جهت دستگیری میثم از سوی کارآگاهان جنایی ادامه دارد.

واژه های کلیدی: جنایت | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs