خط – صف علی کریمی پرسپولیس پیام صادقیان

خط – صف: علی کریمی پرسپولیس پیام صادقیان بازگشت دوباره اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چه کسی شفر را به استقلال آورد؟

وینفرد شفر آن‌قدر در استقلال خوب کار کرده که حالا دوست و دشمن او را تحسین می‌کنند.

چه کسی شفر را به استقلال آورد؟

چه کسی شفر را به استقلال آورد؟

عبارات مهم : استقلال

وینفرد شفر آن قدر در استقلال خوب کار کرده که حالا دوست و دشمن او را تحسین می کنند.

روزنامه خبرورزشی نوشت: استقلال هم بهتر نتیجه می گیرد و هم بهتر بازی می کند و از همه مهمتر اینکه صاحب یک شخصیت خوب شده است و حتی می تواند با ادامه این روند یک مدعی جدی باشد. البته آبی ها آن قدر امتیاز هدر داده اند که هنوز ۱۴ امتیاز با پرسپولیس فاصله دارند ولی حتی خود علیرضا منصوریان نمی تواند کتمان کند که شفر عالی کار کرده و توانسته استقلال را به طور کامل از بحران خارج کند. ولی شفر چطور سر از استقلال درآورد و با قراردادی ۳۰۰هزار دلاری (طبق اعلام باشگاه) که از قرارداد ۱۰-۱۲ بازیکن کمتر هست، تیم را از آن جهنم نجات داد؟ در زیر به چگونگی حضور مرد آلمانی پرداخته ایم.

چه کسی شفر را به استقلال آورد؟

افتخاری در راه ترکیه!

استقلالی ها به عنوان گزینه اول فاتح تریم را می درخواست کردند و به جمع بندی رسیدند که کار را با او تمام کنند. ابتدا اعلام شد جذب تریم حدود ۷میلیارد جهت آبی ها آب می خورد ولی قرار شد افتخاری به ترکیه برود و تخفیف بگیرد. در همین گیر و دار بود که یکی از نزدیکان وزیر وارد عمل شد و از طریق ۲ دوست یکسان مذاکراتی با شفر در دبی انجام شد و آخر او با رقمی بسیار پایین تر از فاتح تریم، سر از استقلال درآورد. جالب اینکه چندی قبل یکی از مسئولان پرسپولیس هم گفته بود جهت تمدید قرارداد با برانکو باید با وزیر ورزش صحبت کنیم.

۳۰۰ یا ۵۰۰ هزار دلار؟!

وینفرد شفر آن‌قدر در استقلال خوب کار کرده که حالا دوست و دشمن او را تحسین می‌کنند.

استقلالی ها ابتدا موافق شفر نبودند ولی مبلغ پیشنهادی پایین او شرایط را عوض کرد و البته شخص وزیر هم که از طریق یکی از افراد نزدیک به خود وارد ماجرا شده است بود، با گزینش شفر موافق بود. موقع عقد قرارداد و جلوی دوربین ها شفر دستش را به شوخی روی برگه قرار داد تا کسی متوجه مبلغ نشود. همان موقع شایعه شد که قرارداد او ۵۰۰هزار دلار است ولی کلوب رسماً اعلام کرد با او ۳۰۰هزار دلار بسته است.

نقش برجسته وزیر

وینفرد شفری که امروز استقلال را نجات داده و حتی سطح توقعات را تا حدی اوج برده که حسن زمانی (عضو هیئت مدیره و منتقد سرسخت منصوریان) می گوید می توانیم هفته بیست وپنجم پرسپولیس را در جدول بگیریم، با خواست شخص وزیر ورزش استقلالی شد و در خود کلوب استقلال مخالفانی داشت. آن هایی که از نتیجه های ضعیف منصوریان به ستوه آمده بودند، می گفتند استقلال یک مربی جوان تر و بزرگتر می خواهد و شاید جرقه مذاکره با تریم (که حالا مربی گالاتاسرای است) از همان جا زده شد ولی در نهایت با خواست وزیر و تلاش یکی، دو صورت فوتبالی قدیمی مقیم دبی و… شفر سرمربی آبی ها شد و توانست تیم را سر و سامان دهد و رضایت هواداران را جلب کند. هوادارانی که در مقطعی وزیر را پرسپولیسی قلمداد کردند ولی شاید ندانند که او نقشی برجسته در موفقیت امروز استقلال داشته است.

چه کسی شفر را به استقلال آورد؟

واژه های کلیدی: استقلال | قرارداد | استقلال | منصوریان | پرسپولیس | پرسپولیس | علیرضا منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs